Catechesebeurten

Catechesebeurten

Groepje van
Sharon Boussery
0471/45 00 99 sharon.boussery@hotmail.com
Zoë Valcke 0495/42 50 61 zoe.valcke@hotmail.com
Gaëlle Boussery

op zaterdag van 17.00 uur tot 18.30 uur in de school in Nieuwkerke

zaterdag 19 december
zaterdag 29 januari
zaterdag 27 februari
zaterdag 20 maart
zaterdag 24 april

Groepje van
Sharon Boussery 0471/45 00 99 sharon.boussery@hotmail.com
Aïsha Huyghe

op zaterdag van 15.00 uur tot 16.30 uur in de school in Nieuwkerke

zaterdag 19 december
zaterdag 29 januari
zaterdag 27 februari
zaterdag 20 maart
zaterdag 24 april

Groepje van
Lobke Decrock 0496/42 87 20 lobkedecrock@hotmail.com
Wouter Spenninck 0494/66 02 38 wouterspenninck@gmail.com

op zondag van 9.30 uur tot 11.30 uur in Rivo Torto, Dikkebusstraat 178 Loker

zondag 31 januari
zondag 14 februari
zondag 28 februari
zondag 21 maart
zondag 11 april

Groepje van
Annelies Devos 0471/44 04 66 devos.annelies@gmail.com
Arne Vroman 0472/07 73 42 arne.vroman@hotmail.com

op zondag van 10.00 uur tot 11.30 uur in Rivo Torto, Dikkebusstraat 178 Loker

zondag 24 januari
zondag 7 februari
zondag 21 februari
zondag 4 april
zondag 18 april

Groepje van
Ilse Devos 0476/26 65 40 devos.ilse@gmail.com
Matthias Veryser 0476/26 65 40 matthias.veryser@gmail.com

op dinsdag van 17.00 uur tot 18.30 uur in Rivo Torto, Dikkebusstraat 178 Loker

dinsdag 19 januari
dinsdag 9 februari
dinsdag 2 maart
dinsdag 23 maart
dinsdag 20 april

Groepje van
Marijke Samyn 0468/13 97 70 federatie.heuvelland@gmail.com
Sara Valcke 

op zondag van 9.00 uur tot 10.30 uur of van 10.30 uur tot 12.00 uur in de school in Reningelst

zondag 17 januari
zondag 31 januari
zondag 21 februari
zondag 21 maart
zondag 18 april

Groepje van
Nico Specenier 0495/15 03 37 n_specenier@hotmail.com

op zaterdag van 13.00 uur tot 14.30 uurin de kerk in Mesen

zaterdag 16 januari
zaterdag 30 januari
zaterdag 6 februari
zaterdag 27 februari
zaterdag 27 maart

Groepje van
Kristien Van Weehaege-Meeuws 0496/21 89 97 kristienvanweehaege-meeuws@hotmail.com
Sébastien Guzman 0492/83 73 82 seb.martin1@hotmail.com

op zaterdag van 17.00 uur tot 18.30 uur in Rivo Torto, Dikkebusstraat 178 Loker

zaterdag 23 januari
zaterdag 6 februari
zaterdag 27 februari
zaterdag 20 maart
zaterdag 24 april

Indien uw zoon/dochter om de één of andere reden niet aanwezig kan zijn op de samenkomst van het catechesegroepje, laat dit dan tijdig weten aan jouw catechist. We verwachten wel dat je het gemiste catechesemoment bij een ander groepje inhaalt.

Algemene coördinatie Vormselwerking
Marijke Samyn
federatie.heuvelland@gmail.com
0468/139770